Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BETON SÖKÜCÜ
Beton Sökücü Mikserli Araçların Temizliğinde Kullanıldığı Gibi Hazır Beton Santrallerinde Silo Ve Depo Temizliğinde de Kullanılan İdeal Bir Çözücüdür.HIZLI VE ETKİLİ SÖKME EFEKTİ

Güçlü formülü sayesinde uygulandığı yüzey üzerindeki beton/çimento artıkları, kireç, tortu ve kışır tabakalarını kısa sürede çözerek temizler.

GÜVENLİDİR

Yapısında metal koruyucu komponentler içerir. Bu sayede uygulandığı metal yüzey ve aparatlar üzerinde aşındırıcı etki göstermez.
İşlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz.

EKONOMİKTİR

Ekonomik birim fiyatlarının yanı sıra, Beton Sil temizlenecek kalıntı miktarına bağlı olarak 1/5 ila 1/10 oranında su ile karıştırılarak kullanır.

KULLANIM ALANLARI

Çimento üretim fabrikalarında ve hazır beton tesislerinde, üretim ve dolum ekipmanlarının, araçların, mikserlerin çimento ve harç kalıntılarından temizlenmesinde kullanılır.
İnşaat sırasında ve inşaat sonrası çimento esaslı tüm artıkların ve harç kalıntılarının temizlenmesinde son derece etkilidir.

KULLANIM TALİMATI

Ürün uygun püskürtme aparatı ile pulvarize olarak yada fırça yardımıyla ürün yüzeye dağıtılır. Temizlik sonrası bol su ile durulanır.

Bu yazı toplam 2708 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.

SITE IÇI ARAMA
ÇOK GEZILEN ÜRÜNLER