KLOR ÇEŞİTLERİ

SODYUM HİPOKLORİT ( SIVI HALDE OLAN KLOR ) MAYİ KLOR ( GAZ KLOR) - TABLET KLOR - TOZ KLOR - GRANÜL KLOR OLMAK ÜZERE ÇEŞİTLERİ VARDIR
KLOR CİHAZLARI

Dozlama kapasitesi: 1 litre/saat Dozlama gücü: Max. 8 Bar Atım Sayısı: Max. 105 atım/dakika
KLOR TEST KİTLERİ

Ayrıntılı bilgi ve siparişleriniz için firmamızı arayınız...
ALKOL ÇEŞİTLERİ

Tıbbi Kulanım Amaçlı Etil Alkol %96Lık 5Lt
ASİT ÇEŞİTLERİ

Güçlü bir mineral asididir.
BETON SÖKÜCÜ

BETONSİL uygulanan yüzeyler daha sonra bol su ile durulanarak Beton sökücü işlemi sona erdirilir.
DETERJAN GRUBU

Sıvı deterjanlar da mineral kirinin az olduğu bulaşıklarda yüzey aktif maddenin oranı arttırılmaktadır. Yağlı kirleri yüzey aktif madde, katı tanecikleri ise yapıcı çözmektedir.
KOLONYA İMALATI

AKSU 80° Limon Kolonyası 5 lt
SU ARITMA

Su arıtma suda bulunan yabancı maddelerden daha küçük gözeneklere sahip filtrelerden geçirilmesine su arıtma denir.
TOZ SODA

Firmamız genellikle hafif soda ve ağır soda diye tabir edilen soda türlerinin satışı konusunda rekabetçi fiyatlarıyla müşterilerine yardımcı olmaktadır.
ANTİSKALANT

Membran Yıkama Kimyasalları
PARFÜM İMALATI

Doğadaki çiçeklerin ve sentetik olarak üretilen esanslar ile oluşturulan hoş kokulara parfüm diyoruz.Tarihte ilk kez parfüm üretimi ve kullanımı Fransada gerçekleştirilmiştir
POLİELEKTROLİT

Polielektrolitler, su arıtımı başta gelmek üzere cevher zenginleştirme, flotasyon tesislerinde ve çeşitli proseslerde kullanılan polimerlerdir.
GÜNEŞ ENERJİLİ

Güneş enerjili klor dozaj sistemleri enerji kaynağı olarak güneş ışınlarını kullandıklarından, elektriksiz klor dozaj sistemleri gibi kırsal alanlarda, köylerde ve elektriğin olmadığ
ELEKTRİKSİZ

Yüzme havuzları için dezenfeksiyon ekipmanları, yüzme havuzlarında bulunan suyun, kimyasal olarak uygun duruma getirilmesi işi ile ilgili kullanılan donanımlardır.
LEHİM NEDİR

Zaman zaman özellikle elektronik eşyalarımızın bir anda çalışmadığını farkederiz, genellikle bu içindeki elektronik devrenin bir yerinde temassızlık olmasından kaynaklanır.